Zaloguj
Skōntaktuj sie z nami 32 77 27 501
Ślōnski Dōm Brokerski
1
Potrza Ci fachowego doradzaniŏ we ubezpieczyniach?
Ôstŏw to w naszych rynkach
Dowiydz sie wiyncyj

Referencyje

Grupa Delta Trans współpracuje ściśle ze Śląskim Domem Brokerskim Sp. z o.o. w ramach tworzenia kompleksowego programu zarządzania ryzykiem. Analiza naszych potrzeb ubezpieczeniowych, tworzenie zapytania ofertowego i wreszcie negocjacje z Zakładami Ubezpieczeniowymi prowadzone są bardzo sprawnie i profesjonalnie. Mimo trudnej sytuacji na rynku Śląski Dom Brokerski zdołał wynegocjować dla naszych spółek dobre warunki interesujących nas ubezpieczeń.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy ze Śląskim Domem Brokerskim, zarówno z procesu zawierania umów, jak i bieżącej obsługi (m.in. w udziału w likwidacji szkód). Polecamy usługi Śląskiego Domu Brokerskiego Wszystkim szukającym solidnego partnera na rynku ubezpieczeniowym.

Grupa Delta Trans zebiyr plik (wielgość 696,84 KB)

Firma Śląski Dom Brokerski Sp. z o.o. z siedzibą w Świętochłowicach (41-605) przy ul. Chorzowskiej 109 zajmuje się kompleksową obsługą naszej spółki w zakresie ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, gwarancji ubezpieczeniowych oraz grupowych ubezpieczeń zdrowotnych. Prowadzi także sprawy związane z likwidacją szkód.

W trakcie trwającej od lipca 2012 roku współpracy broker okazał się partnerem w pełni profesjonalnym i spełniającym nasze oczekiwania. Wszelkie działania i doradztwo podejmowane przez ŚDB Sp. z o.o. na rzecz naszej firmy są zawsze fachowe i rzetelne. Wymiernym rezultatem zaangażowania i skuteczności działań w negocjacjach prowadzonych przez ŚDB Sp. z o.o. jest kompleksowy program ubezpieczenia z szerokim zakresem ochrony i atrakcyjną składką.

Dziś możemy potwierdzić, ze nasza decyzja była właściwa, jak również możemy polecić usługi Firmy Ślaski Dom Brokerski Sp. z o.o., jako profesjonalisty w branży ubezpieczeniowej.

Team Outsourcing Poland zebiyr plik (wielgość 149,17 KB)